Založ si blog

Zaujímala ho vôbec pravda?

Tento blog je reakciou relácie Na telo plus s hosťom Š. Harabinom. Odporný, tendenčný a zákerne manipulatívny moderátor. Vzhľadom k tomu to p. Harabin zvládal bravúrne. Je mi ľúto tých ľudí, čo ešte v dnešnej dobe veria týmto globalistickým korporáciám obhajujúcim cudzie škodlivé záujmy, pričom sa sami tvária že oni sú mediá hľadajúce pravdu. Ak im stačí presvedčivý tón hlasu moderátora, a to že je nacvičený rečník a hovorí tónom akoby tomu rozumel, pritom mu uniká kontext, hodnota a cieľ rozhovoru k tomu aby bol dôveryhodný, potom sa nečudujem že kandidát typu Korčok môže nejaké hlasy od voličov získať. Veď on sa vôbec nepýtal respondenta na hodnoty, ciele a vizie kam a ako bude ako prezident Slovenskej Republiky viesť Slovenskú Republiku, len primitívne (no hlasom odborníka) útočil tendenčnými otázkami na ktoré sa ani nedá normálne odpovedať. No ak bolo cieľom rozhovoru len diskreditovať a zhadzovať p. Harabina, v očiach nerozhodnutého voliča, tak išiel síce v smere cieľa, no ani toto sa mu rozhodne nepodarilo. Ľudia už toto správanie takýchto pseudomoderátorov aj v iných obdobných preudomédiách prekukli dávno, už im neveria!!! Nestačí len skákať do reči, respondenti im pravdu do očí priamo a rovno aj tak povedia. Tu cítiť tú tendenčnosť moderátora. Aj napr. pri Lipšicovi aj on aj jeho žena boli úplne iný na neho ako v rozhovore s niekým nie liberálno progresívnym. Najhoršie na tom je že Lipšic potom natára jeho právne kydy a ľudia bez právneho vzdelania keďže tomu nemajú ani ako rozumieť, tak si môžu myslieť že to čo hovorí je pravda, aj keď nie je. A hlavne tie pravé otázky od takýchto moderátorov ani len nedostane. A tak relácia navonok vyzerá, že všetko je v poriadku. V tomto je tendenčnosť pseudomoderátorov veľmi nebezpečná!

Ako sa tvoria ceny nehnuteľností?..

11.03.2024

Trh nehnuteľností sa aktuálne opäť mení. Sledujeme novinky a vývoj každý deň. Čo sa deje v súčasnosti? Jeseň opäť priniesla isté zníženie ponúkaných cien nehnuteľností. Čo má na rast cien vplyv? Je to viacero faktorov. Predovšetkým sprísnenie podmienok poskytovania úverov bankami, kde ochota viazať sa banke na dlhú dobu jednak klesla ako taká, a zároveň spolu so [...]

Nemecko Rusko špionáž

Prokurátori v Nemecku obvinili bývalého zamestnanca tajnej služby zo špionáže pre Rusko

17.04.2024 23:09

Carsten Linke poprel obvinenia a povedal, že sa snažil naverbovať taktiež obvineného Arthura Ellera ako potencionálny zdroj.

beňa

V Kongu zadržali bývalého námestníka riaditeľa SIS Borisa Beňu

17.04.2024 21:24, aktualizované: 21:54

Slovenská polícia to neeviduje. Beňa bol odsúdený v roku 2021 na trojročný trest s podmienečným odkladom na päť rokov za korupciu a vynášanie informácií.

Andrej Plenkovič

V chorvátskych voľbách zvíťazila strana premiéra Plenkoviča, naznačil exit poll

17.04.2024 19:57

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by mohla v 151-člennom parlamente podľa prieskumu obsadiť 58 mandátov.

brusel, polícia, krajná pravica, pravica, konzervatívci

Medzinárodný škandál v Bruseli a veľké víťazstvo euroskeptikov. Konferencia nacionalistov napokon pokračuje

17.04.2024 18:25

Konferencia nacionalistického a euroskeptického tábora sa koná len niekoľko týždňov pred júnovými voľbami do Európskeho parlamentu.

Mgr. Peter Heriban

Som právnik, podnikateľ, tvorím obchodné a realizačné projekty, predávam nehnuteľnosti a predovšetkým som človek ktorému záleží na budúcnosti nášho krásneho Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1228x
Priemerná čítanosť článkov: 614x

Autor blogu

Kategórie

Archív